Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
nigdy nie wierz w obietnice typu "na pewno" wyraźnie zostało powiedziane, że będą się starać pewny to możesz być tego, że każdy z nas umrze  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=slOTKPvQCls oczywiście że kandyduję - glosuj na mnie Tyle że tu gadam o Krzczonowie chcesz pogadać o lublinie? przoszę bardzo - załóż wątek na forum Lublin mój wykasują jako kampanię ale dołączyć się mi nie zabronią a z tym pisaniem o Krzczonowie i Lublinie jest jak z halerzem i groszem można mieć oba a do tego w bardziej pasującej do stereotypu (w którym czujesz się tak bezpiecznie) piosence
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego ONW... a właściwie to nie co do ONW - bo to już całkiem nie moja sprawa - nie jestem rolnikiem ale na tle wymiany zdań o ONW czyli obszarze o niekorzystnych warunkach gospodarowania, zaobserwowałem ciekawą różnicę w sposobie myślenia pokrótce to promujący się pomysłem na ONW Pan Kasiak jest politykiem starej daty - wierzącym przede wszystkim w chodzenie i załatwianie a właściwie w ogóle nie poświęcającym uwagi przygotowaniu własnemu jego oponent z debaty dla odmiany jest bardzo nowoczesny i pokłada nadzieję w przygotowaniu wiedzy i prawie albo procedurach ... moim zdaniem to jest tak że swoistym fatum wiszącym nad Krzczonowem jest własnie wara w chodzenie i załatwianie i brak kompetencji i umiejętności to powoduje ze składa się projekty po terminie i wtedy już żadne załatwianie nic nie da i tylko żalić się można głupawo że ktoś blokuje choćby ROKiS pisał najlepsze projekty a Kasiak dzień cały męczył wszystkich urzędników świata nic to nie da kiedy wójt oleje terminy a oleje bo mu nie zależy w gruncie rzeczy ... ta naprawdę to dopiero kiedy się spełnia kryteria (również te wyśrubowane unijne - nie ma lekko i nie będzie chyba nigdy ulg dla urzędników specjalnej troski) to wtedy można pochodzić i porobić dobre wrażenie polityka dziś jest inna niż 15 lat temu i nie ma się co wzorować na tych co się dali nagrać w warszawskiej knajpie - oni zapłacą za swe buractwo w wyborach a po wyborach może i przed sądami... ... Krzczonów ma wielu młodych wykształconych profesjonalistów którzy umieją napisać wniosek a czego nie umieją to się naumieją w mig - mogę nawet sypnąć nazwiskami choćby z samej Sobieskiej i nie o mnie wcale idzie czy moich bliskich ... pozyskiwanie funduszy to wcale nie jest lekka praca choć bywa nieźle płatna  ale tu się nie nadrobi niczym innym niż pracą  a Krzczonów tak cienko wykorzystuje środki UE jakby jeszcze w UE nie był ... nie znaczy to że polityka całkiem straciła ludzki wymiar  bynajmniej profesjonalizm też musi mieć ludzką twarz Bryda o tym wie zresztą pzdr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze po sprawach poważnych czas na relaks lokalni szowiniści i ksenofoby z kręgów zbliżonych do ustępującego wójta postanowiły pojechać nieco na antycygańskich nastrojach akurat postać Wasyla Mihaja nadaje się do tego słabo - bo to w końcu człowiek ciężkiej pracy i sukcesu artystycznego Michaj Burano i Mike Arlow to jego pseudonimy z czasów szczytu kariery w PRL i USA ale zwał się też Steve Luca zdaje się w okresie francuskim W Lublinie mieszkał na Kośminku - u Cyganów - w dzisiejszym okręgu wyborczym w którym akurat startuję - o 100 metrów od mieszkania moich dziadków Na Kośminku mieszkała też Urszula i to chyba od urodzenia - oczywiście wiele lat po Mihaju https://www.youtube.com/watch?v=BBMxpP-MqLo i jeszcze kilku innych artystów - zdaje się nawet Mietek Jurecki ten słynny od Diamentów Lublina i Solo Życia fantastyczny artysta i człowiek... hmm nie zacząłem w sumie jeszcze kampanii a tu już ktoś udaje moich stęsknionych wyborców nie mogących wytrzymać bez spotkania ze mną https://www.youtube.com/watch?v=uAB3GS0E_m4   hmm a swoją droga ciekawe czy Muzeum na Majdanku i ratusz postanowią otworzyć zasieki kacetu na czas święta? w ogóle ostatnio Majdanek zaczyna wyglądać jakby się przygotowywał do uruchomienia pierwotnej swej działalności - dziwny to dość widok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te klimaty cygańskie jakoś tak bardzo mnie poniosły ogladaliscie kiedyś film pt. Bandyta? to angielsko-rumuńska koprodukcja z 1997 rzecz dzieje się w rumuńskim sierocińcu do którego trafia młody angielski członek miejskiej subkultury - trafia jako osobnik do resocjalizacji i tam spotyka go młoda cyganka Elena i prawdziwe życie... https://www.youtube.com/watch?v=8Uk7Y2WwxpY   muzykę do filmu napisał polski kompozytor Michał Lorenc (do tej cygańskiej piosenki Burana też i tekst i muzykę napisali dwaj Polacy Ficowski - ten od Papuszy i Szczerbiński bigbitowiec z Drumlersów) jednym z piękniejszych kawalkow z tego filmu jest ten o tytule "Moje serce" czyli Mro iło https://www.youtube.com/watch?v=SSDokjTPgcc podobno w chórku śpiewa Kajah ;-) Kajah skojarzycie pewnie szybko z Bregovicem a jego z Kusturicą... ok to jet oczywiście popkultura ale jeśli chcecie posłuchać oryginałów to Esma Redžepova nazywa się artystka której powinniście szukać na you tubeczaje szukarije albo romano oro poszukajcie w jej wykonaniu prawdziwy Jugoton ;-) dobranoc  
Ostatnio edytowany 28 października 2014 r. o 23:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego obecnego pańskiego zajęcia pytam po raz  kolejny??? bo sie pan wywijasz od tej odpowiedzi i z tego co widzę  to robisz pan za naganiacza w wiejakowej gazecie i nie chcesz pan tego otwarcie przyznać   trzeba ten fakt zgłosić gdzie trzeba bo pański komitet przyjmuje darowizny od tej gazety w postaci reklamy kandydata za którą to reklamę nie płaci a przynajmniej nie ma takiej informacji oj będa trudności z rozliczeniem pańskiej kampanii oj będą   tak czy siak wychodzi na to że się pan wstydzisz tego uchylania od normalnej roboty i nie chcesz pan się ustosunkować do tej zasadniczej kwestii z czego pan żyjesz skoro po całych dniach blogujesz pan na forum ???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak długo trzeba pisać o obecnym zajęciu Leniaka jak długo  próbuje on ten temat przemilczać. A więc wódka do butelek i co dalej ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak nie rozumie Jednego, w du*** mamy wybory i kto zostanie wójtem. Leniak myślisz  Nierobie że raptem ci odpuścimy po wyborach? Takich "ludzi" jak ty trzeba gonić. Będziesz trolowany i wyszydzany bez względu na to co i o kim będziesz pisał. To nie o Podsiadłego, Brydę  czy inną lokalną pierdołę. To chodzi o trolowanie kłamcy Leniaka, "człowieka" który zajmuje się szkodzeniem komu tylko się da. Który napsuł krwi wielu sąsiadom i ludziom których spotkał na swojej drodze. Leniak piszesz donosy od Lat, wielu miało przez ciebie kłopoty, musiało się z twoich wypocin tłumaczyć. I co ? Cały czas wszystkie twoje sprawy są umarzane. Przejdzie kiedyś czas że rzeczywiście nie będziesz miał czasu szukać Leniu pracy, bo to ty będziesz latał od prokuratury do prokuratury i się tłumaczył. Ciekawie jak to tym razem żonie wytłumaczysz  jak przyjdzie płacić odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On już nie ma kasy bo nawet składek do PPS nie płacił i go wyrzucili a za robotę się nie weźmie. Ktoś wreszcie odżałuje te pare groszy i założy cywilną sprawę o zniesławienie. I wtedy ta popularność zadziała przeciwko Leniakowi. Szkodliwość społeczna będzie duża :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak nie ma pomysłu na zarobkowanie więc chciałby, tak jak się wyraził o samorzadowcach, pierdzieć w stołek i nic nie robić. Ale czy ktoś zagłosuje na niebieskiego ptaka, który nie potrafi odpowiedzieć potencjalnemu wyborcy na zasadnicze pytanie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja natomiast mam inne zdanie, gonić to trzeba takich jak wy przygłupich, nieuków, nierobów, leni w których jest tylko zawiść o to, że ktoś potrafi więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja natomiast mam inne zdanie, gonić to trzeba takich jak wy przygłupich, nieuków, nierobów, leni w których jest tylko zawiść o to, że ktoś potrafi więcej
Tylko jakoś tych zdolności nie potrafi wykorzystać i w wieku 42 lat może się pochwalić, że skręcał rury rusztowań pod sceny, rozlewał wóde, sprzedawał gazety w kiosku, robił za stróża, skręcał mebelki... ot, taki niedoceniony i zaszczuty prawnik i intelektualista. Na horyzoncie rajca lubelski :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może pochwalcie się swoimi osiągnięciami zanim zaczniecie krytykę czy jak to nazywacie "trolowanie" innych,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemusiu Leniaku, czy mógłbyś tu wkleić taką dobrej jakości fotę swojej prawej dłoni, to bym ci przepowiedziała przyszłość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy szansę, żeby naszym wójtem została CUDOTWÓRCZYNI kandydatka obiecuje nam, że nigdy nie usłyszymy od niej "czegoś  nie da się zrobić" zatem WYBORCY! bierzmy się za spisywanie listy naszych życzeń, trafia nam się złota rybka NIECH NASZA BAJKA TRWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może pochwalcie się swoimi osiągnięciami zanim zaczniecie krytykę czy jak to nazywacie "trolowanie" innych,
My nie donosimy, nie obrzucamy błotem samorządowców i innych ludzi i nie pomawiamy, tylko se normalnie robimy swojom przyziemnom robote... no chyba, że nas ktoś wkiurwi jak ten tu leser :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemusiu Leniaku, czy mógłbyś tu wkleić taką dobrej jakości fotę swojej prawej dłoni, to bym ci przepowiedziała przyszłość ?
Będzie kłopot bo ten gostek ma dwie lewe. Ale nie martw się leniku najprostszym programikiem do obróbki zdjęć poprafisz poprawić ten wybryk natury ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyspał się co nieco, co nieco przekąsił i rusza niezmiennie od kilku lat do swojej ciężkiej roboty :P Uwaga! Zaraz zacznie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak taki moment kiedy towarzystwo pokazuje co naprawdę ma w środku .. co do prawej dłoni - mogę oczywiście ją zeskanować - ale wiesz najpierw przelej mi na konto 200 zł jak wróżenie to zgodnie z zasadami sztuki ;-) .... co do trollowania to przecie w tej sprawie własnie teraz wypowiada się sąd - ja również nie odpuszczę... ... Wiejak... - zabawny gostek niestety daleki od dziennikarstwa... ... wreszcie o cudach - nie potrzeba cudotwórców  praca nie wymaga cudu tylko pracy  a propos nie da się - to nie ma ze się nie da ... a czym się zajmuję to powiedzą wam moi sąsiedzi - powinni wiedzieć ... hmm  jeśli chodzi o internet to myślę że środowisko marianów się już na tyle skompromitowało że tu już się więcej zrobić nie da wypada mi podziękować za reklamę którą mi zrobili marianie - to naprawdę nieoceniona pomoc kiedy się kandyduje byliście niesamowici - troszkę jeszcze dorzucicie prawda? https://www.youtube.com/watch?v=-T2r5XZQqIs   pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś, nie pieprz. Sąd się w żadnej cywilnej sprawie z twojego powództwa nie wypowiada. Prokurator z urzędu też nic narazie nie skierował do sądu. Zawsze się chwaliłeś sprawami które kierujesz do sądu, a tu cicho sza, nie piszesz przeciwko komu, nie wklejasz skanów. Ot jak zwykle nakrzyczy a potem udaje greka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...